Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

Konkurs na wybór LGD z Wielkopolski - ROZSTRZYGNIĘTY
piątek, 12 czerwca 2009 15:43

12 czerwca 2009 r. Uchwałą Nr 2701/2009 Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął decyzję o wyborze Lokalnych Grup Działania (LGD), które będą realizować zamierzenia zawarte w Lokalnych Strategiach Rozwoju (LSR) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Na liście wybranych, na 4 miejscu znalazło się nasze Stowarzyszenie.

 
Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Ustronie 2009
piątek, 22 maja 2009 13:04

plakat.ustronie.4

Regulamin konkursu /        Karta zgłoszenia

 
Mieszkańcy Wrót Wielkopolski otwarci na świat
wtorek, 17 marca 2009 23:11
. Projekt zakończony 31.03.2010

pokl_ue


Człowiek - najlepsza inwestycja


Fundacja Wrota Wielkopolski

oraz

Urząd Gminy w Baranowie i Urząd Gminy w Łęce Opatowskiej

ogłaszają nabór otwarty na bezpłatny kurs języka angielskiego

w ramach projektu pn. Mieszkańcy Wrót Wielkopolski otwarci na świat

Więcej…
 
Lokalna Strategia Rozwoju
środa, 11 lutego 2009 12:00

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (11 lutego 2009 r.) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu złożony został wniosek na realizację przez nasze stowarzyszenie Lokalnej Strategii Rozwoju dla gmin: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica (lata 2009-2015). Poniżej zamieszczamy najważniejszy dokument strategiczny stowarzyszenia.

Lokalna Strategia Rozwoju

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Wrota Wielkopolski"

Przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i samorządowcy, którzy należą do Lokalnej Grupy Działania Wrota Wielkopolski, spotykali się, aby opracować wspólną strategię działań dla siedmiu gmin wchodzących w skład LGD. Strategia to harmonogram najważniejszych działań, które będziemy realizować. Znajdują się w niej zadania, koszty ich realizacji oraz czas w jakim chcemy zrealizować nasze pomysły.

 
"W KUPIE SIŁA" - NOWY PROJEKT LGD WROTA WIELKOPOLSKI
środa, 17 grudnia 2008 23:30

Projekt zakończony 28.02.2009


Wraz z początkiem grudnia Fundacja Wrota Wielkopolski z siedzibą w Baranowie rozpoczęła na terenie powiatu kępińskiego realizacje projektu konkursowego pn. „W kupie siła”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 wpisuje się w założenia Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.3 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich.
Na realizację powyższego projektu Fundacja Wrota Wielkopolski pozyskała kwotę 50.000,00 złotych. To pierwszy projekt realizowany przez fundację w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Głównym celem projektu jest rozwijanie dialogu, partnerstwa publiczno-społecznego jak i generowanie współpracy na rzecz rozwoju zasobów ludzkich na terenie powiatu kępińskiego. Projekt przyczyni się także do rozwoju koncepcji społeczeństwa obywatelskiego opartego na wiedzy i pełnym udziale lokalnej społeczności w definiowaniu jej potrzeb. Jednym z efektów realizacji będzie rozbudowanie lokalnej grupy działania (LGD) obejmującej wszystkie gminy składające się na powiat kępiński. Rozwój LGD przełoży się na opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru działalności Fundacji Wrota Wielkopolski stanowiącej niezbędny element w procesie aplikowania środków w ramach programu LEADER.
Projekt „W kupie siła” to naturalne przygotowanie do realizacji kolejnych projektów finansowanych ze środków europejskich.

 
ANKIETA LEADER 2009-2015
wtorek, 10 czerwca 2008 23:14

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wsparciu, o jakie starać się będą mogli mieszkańcy Wrót Wielkopolski w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2009-2015?

W dziale Oś Leader 2007-13 prezentujemy materiały informacyjne, dotyczące Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Jeśli w przyszłości zamierzasz ubiegać się o wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a jednocześnie teraz chcesz pomóc Lokalnej Grupie Działania Wrota Wielkopolski prawidłowo zaplanować środki, o które będą się mogli ubiegać mieszkańcy powiatu kępińskiego w latach 2009-2015 w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, prosimy o wypełnienie ankiety:

wersja tekstowa : ankieta. plik formatu word

Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres:

Fundacja Wrota Wielkopolski

ul. Rynek 21, 63-604 Baranów

lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon kontaktowy (62) 78 10 433,

 
SPOTKANIA INFORMACYJNE
niedziela, 21 września 2008 23:05

Informacje o spotkaniach w Tele Sud

W minionym tygodniu odbył się cykl spotkań informacyjnych związanych z programem LEADER. Zorganizowano je w trzech gminach, które dołączyły do Lokalnej Grupy Działania "Wrota Wielkopolski". W trakcie spotkań mieszkańcy, przedstawiciele samorzadów lokalnych, organizacji społecznych mieli okazję zapoznać się z dotychczasową działalnością Fundacji Wrota Wielkopolski i zrealizowanym przez ten podmiot projektem w ramach Pilotazowego programu LEADER+. Spotkania miały pomóc zdefiniować cele kolejnego schematu programu oraz zasady na jakich możliwe będzie pozyskiwanie środków. Wszelkich informacji w tym zakresie udzielili wspólnie: prezes Fundacji Pan Grzegorz Grzunka oraz prowadząca spotkanie Pani Mariola Epa z firmy doradczej BARFIN. Spotkania w Kępnie, Olszowie, Bralinie i Perzowie stanowią część projektu "Razem możemy wiecej" realizowanego przez Fundację Wrota Wielkopolski w ramch konkursu "Wspomaganie rozwoju społeczności lokalnych poprzez działania mające na celu dostosowanie lokalnych stratregii rozwoju do wymagań rozwoju obszarów wiejskich" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Efektem realizacji projektu ma być opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju stanowiącej podstawę do ubiegania się o środki w ramach kolejnego programu LEADER.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 15
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis