Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

KOLEJNY WYJAZD STUDYJNY
wtorek, 23 października 2007 09:18

 

Jednym z działań rozwijanych przez fundację Wrota Wielkopolski w ramach inicjatywy wspólnotowej LEADER+ jest nawiązywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów. Fundacja stara się w ten sposób promować własną działalność, ale także poszukiwać nowych form współpracy z nowymi partnerami. W ostatnich dniach (15-19 października) w ramach programu zorganizowano wyjazd studyjny przedstawicieli fundacji do Niemiec a dokładniej Wschodniej Fryzji. Grupa miała okazję zapoznać się z działalnością jednej z tamtejszych lokalnych grup działania również realizującej program LEADER. Wizyta w LAG "Fehngebiet" skupiającej 10 gmin to przede wszystkim poznanie form w jakich realizowany jest program LEADER oraz ludzi bezpośrednio go realizujących. Przedstawiciele fundacji mieli tu idealną okazję do wymiany doświadczeń a także podpatrzenia ciekawych rozwiązań wypracowanych przez tamtejszą lokalną grupę działania w obszarze promocji własnego regionu.

Więcej…
 
RUSZYŁY ZAJĘCIA JĘZYKOWE
poniedziałek, 22 października 2007 09:32

Wraz z początkiem października na terenie czterech gmin skupionych w ramach fundacji Wrota Wielkopolski ruszyły zajęcia językowe. Ponad 60 uczestników poznaje tajniki języka angielskiego i niemieckiego. Bezpłatne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Sam kurs potrwa 6 miesięcy, Po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego, każdy z uczestników otrzyma certyfikat o ukończeniu szkolenia wystawiony przez organizatorów.

 
DRUGI WNIOSEK O PŁATNOŚĆ
piątek, 12 października 2007 21:11

Fundacja Wrota Wielkopolski złożyła wniosek o płatność za drugi etap realizacji projektu "Na krańcach Wielkopolski - o lepszą jakość źycia" finansowanego w ramach Pilotażowego Programu LEADER+, Schemat II.

Załączniki:

Zestawienie rzeczowo-finansowe z realizacji projektu z dnia 14.10.2007    Zapisz

Informacja o postę™pach w realizacji projektu z dnia 14.10.2007                     Zapisz

 
WYJAZD STUDYJNY
wtorek, 09 października 2007 02:00

W dniach od 05 do 07 października przedstawiciele fundacji Wrota Wielkopolski udali się z wizytą studyjną do dwóch lokalnych grup działania z terenu Pólnocnej Polski. Na trasie wyprawy znalazły się Fundacja Rozwoju Regionu Łukta (powiat ostródzki) oraz Fundacja Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku (powiat toruński). Trzydniowy wyjazd wypełniły spotkania i rozmowy z przedstawicielami obu powyższych grup. Był to idealny czas na nawiązywanie nowych kontaktów jak i podpatrywanie pomysłów realizowanych przez te grupy w ramach inicjatywy wspólnotowej LEADER+. Wyjazd to nie tylko spotkania i rozmowy to także okazja do dobrej zabawy. Uczestnicy wyjazdu mogli zasmakowac m.in. średniowiecznych klimatów biorąc udział w turnieju rycerskim organizowanym przez jedną z goszczących nas grup czy podziwiać mazurskie pejzaże tak silnie promowane w powiecie ostródzkim.

Więcej…
 
POZNAŃSKIE TARGI FARMA 2007
poniedziałek, 08 października 2007 11:01

Międzynarodowe Targi Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich to jedna z największych wystaw promujących obszary wiejskie w Polsce. Z roku na rok poznańskie targi przyciągaja coraz to większą grupę wystawców. Swoją ofertę prezentują tu zarówno regiony, powiaty, gminy jaki i lokalne grupy działania realizujące działania w ramach inicjatywy wspólnotowej LEADER+. Wśród wystawców można było wypatrzeć także fundację Wrota Wielkopolski. Stoisko wypełnione "bogactwami" naszego regionu cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających targi. Trzy wystawowe dni (28.09-30.09.2007) stanowiły idealną okazję do zaprezentowania dokonań funacji jej zamierzeń i planów. To także idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów, podpatrywania pomysłów realizowanych przez lokalne grupy działania z terenu całej Polski.

Więcej…
 
KURS TAŃCA
czwartek, 27 września 2007 01:17

Fundacja Wrota Wielkopolski

zaprasza na kurs tańca

„Taniec łączy pokolenia


Kurs są finansowany jest z SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” w zakresie działania „Pilotażowy Program Leader+”, Schemat II, dlatego też uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Kurs skierowany jest dla dzieci, młodzieży i seniorów, mieszkańców gmin Baranów, Trzcinica, Łęka Opatowska i Rychtal.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń: do dnia 04.10.2007 r.

Formularz zgłoszeniowy

Więcej…
 
KURSY JĘZYKOWE
środa, 12 września 2007 23:39

Fundacja Wrota Wielkopolski

zaprasza na kursy

„Język angielski w biznesie” i „Język niemiecki w biznesie”


Szkolenia są finansowane z SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” w zakresie działania „Pilotażowy Program Leader+”, Schemat II, dlatego też uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń: do dnia 21.09.2007 r.

Regulamin rekrutacji uczestników zajęć

Formularz zgłoszeniowy

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 15
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis