Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

RUSZYŁY ZAJĘCIA JĘZYKOWE
poniedziałek, 22 października 2007 09:32

Wraz z początkiem października na terenie czterech gmin skupionych w ramach fundacji Wrota Wielkopolski ruszyły zajęcia językowe. Ponad 60 uczestników poznaje tajniki języka angielskiego i niemieckiego. Bezpłatne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Sam kurs potrwa 6 miesięcy, Po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego, każdy z uczestników otrzyma certyfikat o ukończeniu szkolenia wystawiony przez organizatorów.

 
DRUGI WNIOSEK O PŁATNOŚĆ
piątek, 12 października 2007 21:11

Fundacja Wrota Wielkopolski złożyła wniosek o płatność za drugi etap realizacji projektu "Na krańcach Wielkopolski - o lepszą jakość źycia" finansowanego w ramach Pilotażowego Programu LEADER+, Schemat II.

Załączniki:

Zestawienie rzeczowo-finansowe z realizacji projektu z dnia 14.10.2007    Zapisz

Informacja o postę™pach w realizacji projektu z dnia 14.10.2007                     Zapisz

 
WYJAZD STUDYJNY
wtorek, 09 października 2007 02:00

W dniach od 05 do 07 października przedstawiciele fundacji Wrota Wielkopolski udali się z wizytą studyjną do dwóch lokalnych grup działania z terenu Pólnocnej Polski. Na trasie wyprawy znalazły się Fundacja Rozwoju Regionu Łukta (powiat ostródzki) oraz Fundacja Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku (powiat toruński). Trzydniowy wyjazd wypełniły spotkania i rozmowy z przedstawicielami obu powyższych grup. Był to idealny czas na nawiązywanie nowych kontaktów jak i podpatrywanie pomysłów realizowanych przez te grupy w ramach inicjatywy wspólnotowej LEADER+. Wyjazd to nie tylko spotkania i rozmowy to także okazja do dobrej zabawy. Uczestnicy wyjazdu mogli zasmakowac m.in. średniowiecznych klimatów biorąc udział w turnieju rycerskim organizowanym przez jedną z goszczących nas grup czy podziwiać mazurskie pejzaże tak silnie promowane w powiecie ostródzkim.

Więcej…
 
POZNAŃSKIE TARGI FARMA 2007
poniedziałek, 08 października 2007 11:01

Międzynarodowe Targi Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich to jedna z największych wystaw promujących obszary wiejskie w Polsce. Z roku na rok poznańskie targi przyciągaja coraz to większą grupę wystawców. Swoją ofertę prezentują tu zarówno regiony, powiaty, gminy jaki i lokalne grupy działania realizujące działania w ramach inicjatywy wspólnotowej LEADER+. Wśród wystawców można było wypatrzeć także fundację Wrota Wielkopolski. Stoisko wypełnione "bogactwami" naszego regionu cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających targi. Trzy wystawowe dni (28.09-30.09.2007) stanowiły idealną okazję do zaprezentowania dokonań funacji jej zamierzeń i planów. To także idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów, podpatrywania pomysłów realizowanych przez lokalne grupy działania z terenu całej Polski.

Więcej…
 
KURS TAŃCA
czwartek, 27 września 2007 01:17

Fundacja Wrota Wielkopolski

zaprasza na kurs tańca

„Taniec łączy pokolenia


Kurs są finansowany jest z SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” w zakresie działania „Pilotażowy Program Leader+”, Schemat II, dlatego też uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Kurs skierowany jest dla dzieci, młodzieży i seniorów, mieszkańców gmin Baranów, Trzcinica, Łęka Opatowska i Rychtal.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń: do dnia 04.10.2007 r.

Formularz zgłoszeniowy

Więcej…
 
KURSY JĘZYKOWE
środa, 12 września 2007 23:39

Fundacja Wrota Wielkopolski

zaprasza na kursy

„Język angielski w biznesie” i „Język niemiecki w biznesie”


Szkolenia są finansowane z SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” w zakresie działania „Pilotażowy Program Leader+”, Schemat II, dlatego też uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń: do dnia 21.09.2007 r.

Regulamin rekrutacji uczestników zajęć

Formularz zgłoszeniowy

Więcej…
 
TURNIEJ WSI WIELKOPOLSKIEJ
poniedziałek, 10 września 2007 02:00

 

09 września 2007 roku w Piotrówce podczas dożynek gminnych odbył się Turniej Wsi Wielkopolskiej. Organizatorem powyższego przedsięwzięcia obok fundacji Wrota Wielkopolski była Ochotnicza Straż Pożarna i Rada Sołecka wsi Piotrówka. Do rywalizacji zgłosiły się trzy gminy: Baranów, Trzcinica i Łęka Opatowska. Każdą z nich reprezentowały poszczególne sołectwa. W programie imprezy znalazły się niezwykle widowiskowe konkurencje. Wśród najciekawszych warto wymienić choćby: wbijanie gwoździ na czas, cięcie drewna piłą ręczną, siłowanie na rękę czy jedzenie kisielu na czas. Zmagania konkursowe oceniała trzyosobowa komisja. Zwycięzcą turnieju zostało sołectwo Smardze, drugie miejsce zdobylo sołectwo Piotrówka, a trzecie Trzcinica. Turniej to nie tylko rywalizacja sportowa to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania swoich "sąsiadów zza miedzy".

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 15
Copyright © 2006 Wrota Wielkopolski