Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

TEATRALNIE W BARANOWIE Drukuj Email
piątek, 28 marca 2008 08:45

27 marca w Sali Domu Ludowego w Baranowie odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Przeglądu Teatralnego. Tegoroczne zmagania młodych aktorów zbiegły się z obchodzonym właśnie tego dnia Międzynarodowym Dniem Teatru. Młodzi aktorzy ze szkół podstawowych z terenu gminy Baranów prezentowali swoje umiejętności aktorskie już po raz IX. Tegoroczna edycja różniła się jednak od poprzednich, bowiem zaproszenie na baranowski przegląd przyjęli aktorzy kaliskiego teatru im. Wojciecha Bogusławskiego. Zasiedli w kapitule konkursowej by ocenić zaprezentowane w czasie przeglądu umiejętności aktorskie młodych mieszkańców gminy Baranów.
Ostatecznie najlepszymi okazali się młodzi aktorzy z Baranowa i Grębanina, którzy zajęli zaszczytne I miejsce w IX edycji Międzyszkolnego Przeglądu Teatralnego. Kolejną lokatę na teatralnym podium zajęli reprezentanci Słupi k/Kepna.
Po zakończonym przeglądzie odbyły się warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów dla młodych ludzi realizujących się w projekcie „Teatr to My” firmowanym przez Fundację Wrota Wielkopolski w ramach programu Młodzież w działaniu.
Młodzi aktorzy poznali kulisy aktorskiego rzemiosła,a będzie im to potrzebne, bo już niebawem kolejna premiera w Baranowie.

 
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis