Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

7.3. Rower zbliża ludzi Drukuj Email
czwartek, 18 czerwca 2009 00:00

Rower zbliża ludzi to kolejny projekt realizowany przez Fundację Wrota Wielkopolski.

 

Od maja 2009 do lipca 2009 Fundacja Wrota Wielkopolski realizuje projekt pt. Rower zbliża ludzi, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji, dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu przeprowadzone zostały w dniach 10 i 15 czerwca spotkania informacyjne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkania te poprowadził aspirant Piotr Marciniak z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Adresatami spotkań było 80 uczniów starszych klas Gimnazjum w Opatowie, Mroczeniu, Trzcinicy i Rychtalu. W ramach tych spotkań młodzież otrzymała informację jak powinien zachować się uczestnik ruchu drogowego, zapoznała się z zasadami obowiązującymi rowerzystów w ruchu drogowym. Ideą spotkań było kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze, zapoznanie się z przepisami określonymi w Prawie o Ruchu Drogowym, a także merytoryczne przygotowanie do rajdu rowerowego szlakiem Wrót Wielkopolski, który odbędzie się w lipcu.

DSCN6543

Celem projektu „Rower zbliża ludzi” jest integracja uczestników rajdu rowerowego, połączenie pasji i chęci współpracy, wspólne i aktywne spędzania wolnego czasu, rozwój oddolnych inicjatyw społecznych, upowszechnianie zdrowego trybu życia i rozwój relacji międzypokoleniowych.

.
 
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis