Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

Wyjazdy Drukuj Email
piątek, 21 grudnia 2007 00:55

Nasza pierwsza wspólna wyprawa. Odwiedziliśmy wrocławski Teatr Komedia, a w nim przezabawną komedię "Rodzina Kerwoodów"

Pod pręgieżem na wrocławskim Rynku

Przechadzka po wrocławskim Rynku.

Przed spektaklem

Teatr Komedia we Wrocławiu

i po....

Kolejny kierunek wyjazdu to Opole i Teatr im. Jana Kochanowskiego. Obejrzeliśmy przedstawienie "Casting. Złodziej". Po sztuce udaliśmy się za kulisy goszczącego nas teatru. Poznaliśmy wszystko to z czego składa się teatr - inny świat, którego nie widać z fotela na widowni.

Scena Główna opolskiego teatru

Widownia - wyzwanie dla aktora

Za kulisami Sceny Głównej.

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

W aktorskiej garderobie....

Opolski teatr przemierzyliśmy od piwnicy po dach

Scena Kameralna i czas na pytania o teatr.

Tajemnicze drzwi...

W hollu głownym teatru

Na koniec pamiątkowe zdjęcie.

Dwukrotnie w czasie realizacji naszego projektu odwiedziliśmy Kalisz i Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego. W zaprzyjaźnionym kaliskim teatrze zobaczyliśmy dwie sztuki: "Opowieść o zwyczajnym szaleństwie" na podstawie tekstu Petera Zelenki oraz muzyczną interpretację "Ferdydurke" na motywach twórczości Witolda Gombrowicza.

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

Niecodzienne inscenizacje kaliskiego teatru wywołały spore zamieszanie, zaskoczenie, inne spojrzenie na teatr jako formę ekspresji.

W sobotnie popołudnie 01 marca wybraliśmy się ponownie do Wrocławia. Wietrzna pogoda nie sprzyjała wędrówkom. Tego dnia odwiedziliśmy wrocławski Teatr Współczesny. "Balladyna" Juliusza słowackiego szkolna klasyka yu pojawiła się w zupełnie nowej formie.

Teatr Współczesny we Wrocławiu

 
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis