Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDZMI... Drukuj Email
środa, 19 grudnia 2007 13:20

"Spotkania z ciekawymi ludzmi..." to kolejna z inicjatyw rozwijanych przez Fundację Wrota Wielkopolski w ramach Pilotażowego Programu LEADER+. Seminaria organizowane wspólnie z Gimnazjum im. Stefana Wyszynskiego w Opatowie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców okolicznych miejscowości. Ich bohaterami są zawsze ludzie niezwykli, świadkowie dziejów.
Jak do tej pory odbyły się dwa tego typu spotkania. 09 listopada jego bohaterem był Pan Stanisław Jeziorny - kombatant, żołnież generała Maczka, uczestnik walk w Belgii i Holandii. 18 grudnia w gimnazjum goscił Pan Stanisław Konarski, którego rodzice otrzymali medal "Sprawiedliwy wśród narodów świiata' przyznawany osobom ratujących, z narażeniem własnego życia Żydów w okresie II wojny światowej.
Oba spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Już w niedługim czasie odbędą się kolejne seminaria z tego cyklu, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów...

...i nie tylko wśród gimnazjalistów.

 
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis