Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

Stypendia
Program Stypendiów Pomostowych - Wyniki Drukuj Email
piątek, 15 października 2010 20:06
pomost

Pragniemy poinformować, że zostały zakończone procedury związane z rekrutacją nowych stypendystów do tegorocznej edycji programu "Stypendiów Pomostowych".

 
Więcej…
 
Program Stypendiów Pomostowych na I rok studiów Drukuj Email
czwartek, 07 października 2010 12:32

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości uprzejmie informuje, że listy stypendystów pomostowych (na I rok studiów) zostaną opublikowane 15.10.2010 r.

W związku z powyższym termin przesyłania dokumentów dla stypendystów ulega przesunięciu do 30.10.2010 r. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

 
PROGRAM STYPENDIÓW POMOSTOWYCH - IX edycja Drukuj Email
wtorek, 13 lipca 2010 11:55

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności oraz Narodowym Bankiem Polskim, Fundacją Wspomagania Wsi, oraz Fundacją Wrota Wielkopolski

pomost

OGŁA SZA
IX edycję Programu Stypendiów Pomostowych dla tegorocznych maturzystów

Program jest skierowany do wszystkich maturzystów z terenu gmin: Baranów, Łęka Opatowska, Trzcinica i Rychtal, którzy w 2010r. ukończyli szkołę ponadgimnazjalną.

Stypendium przyznawane jest na okres pierwszego roku dziennych studiów magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia magisterskie.

W roku akademickim 2010/2011 stypendium pomostowe będzie wynosiło 5000,00zł i będzie wypłacane przez 10 miesięcy (od października 2010r. do lipca 2011r.) po 500,00zł miesięcznie, na indywidualne konto stypendysty.

Więcej…
 
Dyplom z Marzeń - Wyniki Drukuj Email
piątek, 30 października 2009 09:11

Z prawdziwą radością pragniemy poinformować, że zostały zakończone wszelkie procedury związane z rekrutacją nowych stypendystów do tegorocznej edycji programu "Dyplom z Marzeń".

Nasza Fundacja współpracuje z Programem "Stypendia Pomostowe - Dyplom z marzeń". Program ten prowadzony jest przez trzy organizacje: Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, Fundację Wspomagania Wsi oraz Narodowy Bank Polski.

Celem programu "Dyplom z marzeń" - jest ułatwienie młodzieży ze wsi i małych miast pokonania wyjątkowo trudnej dla niej bariery związanej z rozpoczęciem nauki w szkole wyższej poprzez ufundowanie stypendiów na pierwszy rok dziennych studiów magisterskich.

W tegorocznej edycji stypendia w wysokości 500 zł przez 10 m-cy otrzyma 9 stypendystów.

Pierwszeństwo w otrzymaniu stypendium miały osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów na egzaminie maturalnym. 

 
PROGRAM STYPENDIÓW POMOSTOWYCH Drukuj Email
poniedziałek, 13 lipca 2009 11:55

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności oraz Narodowym Bankiem Polskim, Fundacją PZU, Fundacją BRE Banku, Fundacją BGK im. Jana Kantego Steczkowskiego, Akademią Szkoleń i Kompetencji, Fundacją Wspomagania Wsi przy współpracy Agencji Nieruchomości Rolnych oraz Fundacji Wrota Wielkopolski

pomost

OGŁASZA
VIII edycję Programu Stypendiów Pomostowych dla tegorocznych maturzystów

Program jest skierowany do wszystkich maturzystów z terenu gmin: Baranów, Łęka Opatowska, Trzcinica i Rychtal, którzy w 2009r. ukończyli szkołę ponadgimnazjalną.

Stypendium przyznawane jest na okres pierwszego roku dziennych studiów magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia magisterskie.

W roku akademickim 2009/2010 stypendium pomostowe będzie wynosiło 5000,00zł i będzie wypłacane przez 10 miesięcy (od października 2009r. do lipca 2010r.) po 500,00zł miesięcznie, na indywidualne konto stypendysty.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6
Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis