Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski

7.3 Akademia @ Seniora
Aktywnie we Wrotach Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2010 13:28
Projekt zakończony 31.03.2010

To już kolejny projekt realizowany przez Fundacje Wrota Wielkopolski ze środków Unii Europejskiej. Tym razem projekt dotyczy integracji i aktywizacji osób starszych, krzewienie ideii aktywnego życia fizycznego i umysłowego.

Popularność kursów komputerowych dla seniorów rośnie, nie tylko młodzi mają zapał do poznania nowinek technicznych i korzystania z dobrodziejstw współczesnego świata. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób starszych Fundacja Wrota Wielkopolski przygotowała wniosek na dofinansowanie projektu Akademia @ Seniora. W darmowym kursie komputerowym zorganizowanym przez Fundacje Wrota Wielkopolski w ramach projektu Akademia @ Seniora dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego bierze udział 60 uczestniczek i uczestników. Są to osoby w wieku od 50 do 64 lat. Zajęcia odbywają się w pięciu grupach: w Donaborowie, Trzcinicy i Kępnie.

Więcej…
 
Akademia @ Seniora Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2009 01:24

 

AKADEMIA @ SENIORA

Kurs komputerowy dla seniorów

Projekt realizowany przez Fundację Wrota Wielkopolski w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej, Działania 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Celem głównym projektu jest aktywizacja i integracja osób starszych, w szczególności poprzez rozwijanie form uczestnictwa seniorów w różnych formach aktywności.

Kurs potrwa 2,5 miesiąca, zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 2h, w grupach 12-osobowych, w miejscowościach: Donaborów, Kępno, Opatów, Rychtal i Trzcinica.

Kurs skierowany jest do mieszkańców powiatu kępińskiego, w wieku od 50 do 64 lat.

Udział w kursie jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: poprzez formularz zgłoszeniowy wysłany e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczony do biura Fundacji Wrota Wielkopolski, Rynek 21 w Baranowie, do 24.12.2009r., w godz. od 8.00 do 15.00.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 062 7810433, tel. 062 7810430, lub po godz.16.00 pod nr tel. 602 469 284.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Busty Kate K Playing With Ddfbusty Com Indian Maid Aunty In Office Indian Actress Kajal Agarwal Fucked Candid Voyeur Spy Camera 102 Creep Hidden Camera Secret Cam Streamray Webcam Staci 8 Deshi Wife Exibicionis